На бізнес-конференції християн-підприємців лунатиме молитва за економіку та процвітання України

12.09.2017 0:06 60

На бізнес-конференції християн-підприємців лунатиме молитва за економіку та процвітання України

На заході лунатимуть молитви з коротким словом за економіку України, за всіх підприємців, за вірність Богу в бізнесі, за виховання лідерів християн, за вибавлення від боргів та інші актуальні молитви.

У молитві братимуть участь власники бізнесу, топ-менеджери, які у своїй діяльності досягли значних успіхів, а також усі бажаючі, кому не байдужа доля України.

Як зазначають, організатори події, CBMC Ukraine – "це рух Бога серед ділових і професійних лідерів в Україні, що змінює їх життя та призводить до духовного зростання, це служіння, яке дає лідерам можливість керувати своєю кар'єрою та керувати своїм бізнесом відповідно до біблійних принципів".

До участі в молитві запрошуються бізнесмени, підприємці-початківці, менеджери компаній, керівники підприємств та різних проектів, а також усі бажаючі.

Вхід вільний. Попередня реєстрація обов’язкова за наступним посиланням. Тел.: +380672355677.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Малинська, 16.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Ключевые достопримечательности Белоруси — что точно стоит посмотреть? Честность онлайн-казино — в лучшей версии рунета Seo просування по індивідуальній вартості від компанії «Site Ok» — 4 нюанси, що впливають на ціну розкрутки сайту Баптисти відзначили 150-річчя церкви у Кропивницькому Вже чотири виробники халяльної курятини присутні на вітчизняному ринку

Публикации