На бізнес-конференції християн-підприємців лунатиме молитва за економіку та процвітання України

12.09.2017 0:06 18

На бізнес-конференції християн-підприємців лунатиме молитва за економіку та процвітання України

На заході лунатимуть молитви з коротким словом за економіку України, за всіх підприємців, за вірність Богу в бізнесі, за виховання лідерів християн, за вибавлення від боргів та інші актуальні молитви.

У молитві братимуть участь власники бізнесу, топ-менеджери, які у своїй діяльності досягли значних успіхів, а також усі бажаючі, кому не байдужа доля України.

Як зазначають, організатори події, CBMC Ukraine – "це рух Бога серед ділових і професійних лідерів в Україні, що змінює їх життя та призводить до духовного зростання, це служіння, яке дає лідерам можливість керувати своєю кар'єрою та керувати своїм бізнесом відповідно до біблійних принципів".

До участі в молитві запрошуються бізнесмени, підприємці-початківці, менеджери компаній, керівники підприємств та різних проектів, а також усі бажаючі.

Вхід вільний. Попередня реєстрація обов’язкова за наступним посиланням. Тел.: +380672355677.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Малинська, 16.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Сделать праздник запоминающимся поможет «Yes!Catering» Суд дозволив заочне розслідування щодо екс-міністра Захарченка у «церковній справі» У Житомирі в соборі УПЦ КП відкривають виставку унікальних вірменських ікон України Новые игровые машины в знаменитом клубе Вулкан Изготовление мебели по индивидуальным размерам

Публикации