На Буковині представники УПЦ МП намагалися вивезти з храму майно громади, яка перейшла в ПЦУ

31.05.2019 12:13 3

На Буковині представники УПЦ МП намагалися вивезти з храму майно громади, яка перейшла в ПЦУ

З православного храму св. ап. Петра і Павла, у селі Заволока Сторожинецького району на Буковині, невідомі особи, під орудою представників УПЦ МП, спробували таємно, без згоди церковної громади вивезти майно.

Таку інформацію оприлюднили на ФБ-сторінці Чернівецько-Буковинської єпархії ПЦУ "Православні Буковини", пише Молодий буковинець.

Це не жителі села Заволока, які у більшості є прихожанами ПЦУ. Це ті, кого привіз МП 24 травня ввечері у село. У Заволоці відбивалися від зайд, стверджують "Православні Буковини".

"24-го травня надвечір, з храму Петра і Павла представники МП почали вивозити лавиці, тумби та інше майно церковної громади. Люди збіглися, викликали поліцію. І дуже швидко наїхало зо 20 попів МП, які заблокували двері храму. І це не все. Організовано у Заволоку приїхало близько 250 мирян з різних сіл Сторожинеччини і Чернівців", - йдеться у дописі.

Як прокоментував сільський Голова Захарій Шевчук - головне того вечора було зберегти порядок і законність. Цього досягли. Заїжджі люди тільки тоді покинули подвір'я церкви, коли усі сторони домовились дочекатися рішення суду щодо власності майна, яке намагалися вивезти представники МП з храму Петра і Павла.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/76003/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сердце дома не кухня, а камин Игольные швейные машинки от лучших производителей Адвентисти готують наукову конференцію «Журналістика, медіа служіння і медіаосвіта» Печать футболок на заказ У Житомирі в соборі УПЦ КП відкривають виставку унікальних вірменських ікон України

Публикации