На Буковині громада УПЦ МП перейшла до Православної Церкви України

19.12.2018 18:30 0

На Буковині громада УПЦ МП перейшла до Православної Церкви України

Мешканці села Шишківці, Кіцманського району разом зі священиком на зборах вирішили перейти з Московського Патріархату до Православної Церкви України.

Близько сотні людей зібрались у церкві Різдва Пресвятої Богородиці та одностайно вирішили перейти із УПЦ МП до Православної церкви України.

Про це Інформаційному агентству АСС розповів Сергій Бухаров, головний спеціаліст відділу з питань охорони культурної спадщини, національностей та релігії Чернівецької ОДА.

"Сьогодні зранку на зборах усі присутні, крім однієї людини, проголосували за приєднання до Єдиної Помісної Церкви. Їх підтримав і священик, який проводив збори Це поки перша громада в області, яка зробила такий крок. До цього шишківчани готувались із літа, люди збирали підписи за утворення Помісної Церкви. Потім чекали Об`єднавчого Собору", - зазначив С.Бухаров.

Це - історична подія, на яку в селі довго чекали, кажуть місцеві мешканці. Вона відбулась під головуванням архиєпископа Чернівецького та Хотинського Германа, та священика церкви, протоєрея Дмитра Ходана, який є настоятелем храму упродовж 30-ти років.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/73980/

Следующая новость
Предыдущая новость

Памятники любой сложности и цены Полотенца и другой текстиль для вашего бизнеса Накрутить подписчиков на Телеграмм канал Самое выгодное предложение приобретения сжиженного газа Приятное времяпровождение с огромнейшим количеством подарков и призов

Публикации