На Буковині бракує священиків для громад ПЦУ, які перейшли з УПЦ МП

12.03.2019 17:40 6

На Буковині бракує священиків для громад ПЦУ, які перейшли з УПЦ МП

Митрополит Чернівецький і Буковинський ПЦУ Данило (Ковальчук) заявив про нестачу священиків у храмах Чернівецької області, які нещодавно перейшли з підпорядкування колишньої УПЦ Московського Патріархату до Православної Церкви України.

Про це йдеться у його зверненні, яке оприлюднено на Facebook-сторінці "Православні Буковини", пише molbuk.ua.

Митрополит Данило, зокрема, закликав християн "стерпіти якийсь час", поки триває налагодження Богослужінь у парафіях, які перейшли до ПЦУ.

"Просимо вас, гідних християн, в час налагодження Богослужіння на парафіях, які позбавилися московського ярма, поставитися з розумінням до тимчасової нестачі духовенства. Села повертаються, а священиків не вистачає. Тому просимо стерпіти якийсь час", - йдеться у його зверненні.

Він також закликав "шукати по селах чоловіків, які гідні служити Господу Богу у Святій Церкві".

"Чоловіки, хто може прийняти на себе тягар священства, – прийміть заради майбутнього Ваших дітей, нашої Церкви і держави. Ми допоможемо Вам здобути знання, необхідні для служіння в Церкві Богу і людям", - зазначається у дописі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/75028/

Следующая новость
Предыдущая новость

Компрессорные станции по ценам производителя Что нужно для правильного выбора казино? Аудиосказки для вашего малыша Лучший хостинг для сайта Неповторимые и оригинальные свадебные торты

Публикации