На Антарктиду привезуть копію Томосу

26.03.2019 8:48 0

На Антарктиду привезуть копію Томосу

Учасникам української експедиції в Антарктиді передадуть копію Томосу, яка буде зберігатися на полярній станції "Академік Вернадський".

Про це повідомили у прес-центрі Національного Антарктичного наукового центру, пише Українська правда.

"Каплиця святого рівноапостольного князя Володимира на станції була зведена у 2011 році, в часи президентства Віктора Януковича. За вказівкою "згори" зводити каплицю було доручено УПЦ Московського Патріархату. З огляду на те, що учасники антарктичних експедицій, які є віруючими, духовно прихильні до ідеї єдиної Помісної Української Церкви, було вирішено просити владику ПЦУ Епіфанія про переведення каплички в лоно Православної Церкви України", - йдеться у повідомленні.

Голосування за рішення про перехід до ПЦУ відбудеться під час ротації української антарктичної експедиції, коли на станції "Академік Вернадський" будуть присутні учасники 23 та 24 експедиції, а також сезонний загін науковців.

Учасники 24-ї експедиції вирушать на станцію "Академік Вернадський" 26 березня.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/75190/

Следующая новость
Предыдущая новость

Параметры топовых украинских казино в 2021 году Лучше товары для сада и огорода Иконостас по индивидуальному заказу и коллекция готовых изделий Заказ курсовой работы по выгодным условиям Полы из ламината – современно, практично и эстетично

Публикации