Начальник служби з питань військового духовенства Нацгвардії обговорив співпрацю з капеланами УГКЦ

17.01.2018 15:03 0

Начальник служби з питань військового духовенства Нацгвардії обговорив співпрацю з капеланами УГКЦ

Під час зустрічі з синкелом у справах капеланства Львівської архієпархії УГКЦ о. Степаном Сусом полковник обговорив питання співпраці Центру військового капеланства із Західним територіальним управлінням Національної гвардії України, зокрема капеланського служіння. Зараз три військових капелани Львівської архієпархії УГКЦ здійснюють духовний провід військовослужбовців у військових частинах Західного регіону.
Службу військового капеланства Національна гвардія запровадила в минулому році. Згідно з наказом командувача НГУ від 15 лютого 2017 року у військових частинах НГУ створили 44 посади військових священиків. Їхні посадові обов’язки та ідейні засади роботи визначені законодавством України.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Мужские зимние пуховики в Астане Бесплатный сайт Igra Slot - игровой ассортимент, с которым можно познакомиться в бесплатном формате УПЦ КП долучилася до свята 76-ої річниці героїчної оборони Одеси Платежные сервисы как преимущество лучших онлайн казино в сети «Папа для України» відправляє 86 дітей із зони АТО на відпочинок у Хорватію

Публикации