Наступний Синод єпископів УГКЦ відбудеться у Римі

28.02.2019 17:39 0

Наступний Синод єпископів УГКЦ відбудеться у Римі

Від 24 по 28 лютого у Римі з робочим візитом перебували Секретар Синоду єпископів Української Греко-Католицької Церкви владика Богдан (Дзюрах) та його заступник о. Андрій Хім’як.

Головною метою поїздки було вивчення можливостей та обговорення організаційних питань, пов’язаних з підготовкою Синоду єпископів, який цього року проходитиме в Папській українській колегії Святого Йосафата в Римі, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Йшлося про можливості служіння владик в окремих парафіях Рима та Італії 8 вересня 2019 року. За словами владики Богдана, «такі Богослужіння є дуже важливими, оскільки подарують нагоду членам Синоду краще пізнати реалії життя наших вірних в Італії та душпастирські виклики, які існують для нас в цій країні, а водночас — стануть знаком підтримки наших вірних і духовенства з боку єпископату Української Греко-Католицької Церкви».

Секретар Синоду УГКЦ ознайомився зі станом підготовки прощі та проектом програми урочистостей з нагоди 50-ліття освячення собору Святої Софії в Римі. Центральним заходом святкувань стане Божественна Літургія в соборі 1 вересня 2019 року, яку очолить Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у співслужінні з усіма членами Синоду Єпископів. З цієї нагоди на прощу до Рима очікуються паломники з України та поселень, як рівно ж численні вірні УГКЦ, які перебувають в Італії.

Окрім цього, представники Секретаріату Синоду зустрілися з управою Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії та обговорили підготовку до урочистої Літургії з нагоди 150-ліття від дня народження та 100-ліття відходу до вічності блаженної Йосафати Гордашевської. Літургія, яку очолить Блаженніший Святослав у співслужінні з членами Синоду єпископів УГКЦ, відбудеться в четвер, 5 вересня (початок о 15:00) в базиліці Святої Марії Більшої (Santa Maria Maggiore).

«Те, що ми побачили і обговорили з очільниками українських церковних інституцій в Італії, дає підстави сподіватися, що Синод єпископів 2019 року буде проведено на належному рівні. Беручи до уваги, що головною темою цьогорічного Синоду є „Сопричастя в житті і свідченні УГКЦ“, проведення синодальних засідань у Римі саме по собі стане промовистим свідченням єдності УГКЦ в її глобальному вимірі та підтвердженням нашого сопричастя з Наступником святого апостола Петра Святішим Отцем, яка становить інтегральну частину нашої еклезіальної свідомості і ідентичності», — підсумував робочу поіздку владика Богдан (Дзюрах).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/74910/

Следующая новость
Предыдущая новость

Когда дизайн становится произведением искусства Алматы – удивительный город контрастов Диваны современные, модульные, модные и необычные Тотал меньше 2.75: что это значит в ставках на спорт Новенький Nissan X-trail Hybrid − лучшее семейное транспортное средство

Публикации