Наступна Європейська зустріч Тезе відбудеться у Польщі

02.01.2019 15:04 9

Наступна Європейська зустріч Тезе відбудеться у Польщі

У Мадриді, де відбувалася 41-а щорічна Європейська зустріч Тезе, яка об'єднала 15 тис. молодих людей з усього континенту, брат Алоїс оголосив, що наступна європейська молодіжна зустріч відбудеться в Польщі, у Вроцлаві, з 28 грудня 2019 по 1 січня 2020 року.

Глава польських єпископів, монс. Войцех Полак, архиєпископ Гнєзно, а також єпископ -помічник Вроцлава монс. Анджей Сіменевський спеціально прибули до Мадрида, щоб бути присутнім на оголошенні.

Це буде третє зібрання європейської християнської молоді всього світу у Вроцлаві (після 1989 та 1995 років) і п'яте в Польщі (після Варшави 1999 та Познані 2009 року).

Ці щорічні європейські зустрічі є частиною «паломництва довіри на землі», яку очолює Тезе вже більше сорока років. Молоді люди, які беруть участь у цих зустрічах, збираються разом, щоб бути частиною місцевої Церкви протягом кількох днів, а також обговорити такі теми, як розуміння між народами, мир, питання віри та соціальної прихильності. Одна з цілей зустрічей Тезе полягає в тому, щоб дати можливість молодим людям відчути Церкву як місце дружби, гостинності та спілкування.

Сьогодні спільнота Тезе об'єднує сотню католиків та протестантів з понад тридцяти національностей, які обрали монаше життя. Самим своїм існуванням спільнота Тезе є свідченням примирення між розділеними християнами і відокремленими народами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/74138/

Следующая новость
Предыдущая новость

Организация похорон в Киеве недорого Интернет портал Zolotoi Baton и игровые автоматы Защитные пленки в Vibroplus УГКЦ проводить «Козацький гарт» у виховних колоніях України Морское крюинговое агенство для успешного трудоустройства

Публикации