Наступна зупинка після Томосу - НАТО і ЄС, - Геращенко

06.01.2019 2:59 6

Наступна зупинка після Томосу - НАТО і ЄС, - Геращенко

Україна скористалася своїм історичним шансом попри заяви опозиції і "вказівки" з Москви і отримала Томос.

На цьому наголосила перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

"Нам кричали з Москви і шипіли в Києві, що Томос не дадуть. Й ще мали нахабство просити "повременить с Томосом", аби тільки не Порошенко його отримав. В своїй злобі не усвідомлюючи, що як прогавимо цей історичний шанс, то на сторіччя втратимо можливість створення Помісної Церкви. Томос наш. Наступна зупинка - НАТО і ЄС. Вірю в це", - заявила Геращенко.

Вона також розкритикувала опозицію за зневіру щодо реформ у країні.

"Всі ці 5 років опозиція говорила нам: поки йде війна, Угоду з ЄС не підпишуть. Угода є і працює, євроінтеграція стала частиною внутрішньої політики і допомагає реформувати, змінювати країну. Опозиція кричала, що ніхто не дасть нам безвіз. Безвіз є. Й тепер не лише депутати з диппаспортами, які блокували надання безвізу, можуть їздити світом без довгих і принизливих черг в консульських відділах, а всі українці. Опозиція кричала, що нам не дадуть зброю, бігала кабінетами Вашингтона, прогулюючи ВР, й просила не давати нам зброю. “Джевеліни” є. Буде й інша зброя, така потрібна армії", - наголосила Геращенко.

Вона зауважила, що "можна бути в опозиції до влади, але не можна - до країни". Про це інформує «День».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/74184/

Следующая новость
Предыдущая новость

Что игорный бизнес дал государству в 2021 году и чего от него ожидать в 2022? Відкрито запис на курс «Євреї та українці: Тисячоліття співіснування» професора єврейської історії з Чикаго Материнские платы: новые или б/у? Отличная частная клиника в Киеве Как убрать сажевый фильтр в авто?

Публикации