Настоятель самобуду біля Десятинки пожалівся конгресу США на "переслідування" УПЦ МП

08.02.2019 1:50 3

Настоятель самобуду біля Десятинки пожалівся конгресу США на

5 лютого 2019 року з благословення Митрополита Київського і всієї України Онуфрія намісник Десятинного монастиря Різдва Пресвятої Богородиці Гедеон, єпископ Макарівський, вікарій Київської Митрополії, відвідав конгрес США, де говорив про "напади на храми УПЦ і побиття віруючих".

В УПЦ (МП) стверджують, що зустріч відбулася на запрошення влади Сполучених Штатів Америки.

У повідомленні УПЦ (МП) сказано:

«В ході спілкування з'ясувалося, що уряд США в повній мірі не володіє інформацією про релігійну проблему, яка склалася в Україні. Конгресмени США уважно вислухали єпископа Гедеона, який широко висвітлив ситуацію, пов'язану з порушенням міжнародних прав віруючих, про радикальні напади на храми УПЦ, побиття віруючих, утиски священнослужителів з боку радикальних організацій. Єпископ Гедеон передав офіційне звернення Держсекретарю Майклу Річарду Помпео і конгресменам уряду, в якому Українська Православна Церква просить розглянути порушення законів України «Про свободу совісті та релігійні організації».

Як стверджує Гедеон, представники уряду США «пообіцяли розібратися в ситуації, що склалася навколо релігійної проблеми, та висловили підтримку в організації представництва УПЦ на території США».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/74625/

Следующая новость
Предыдущая новость

Варенье из лепестков чайной розы Значение и особенности великого православного поста Які продукти посилюють чоловічі здібності Эффективная реклама на улицах Диван еврокнижка Меркурий – идеальный вариант для небольшого помещения

Публикации