Народні депутати зняли з розгляду законопроект про молитви перед початком засідань

21.09.2018 21:05 0

Народні депутати зняли з розгляду законопроект про молитви перед початком засідань

У Головному науково-експертному управлінні відносно Проекту Закону про читання «Отче наш» зазначили: «Законопроект має ознаки неконституційності, адже Україна — світська держава, а читання молитви “Отче наш” часто є елементом відправлення християнського релігійного обряду. Тим часом Конституція передбачає, що громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом, тож не може бути привілеїв чи обмежень, зокрема за ознаками релігійних переконань».
Нагадаємо, що проект Закону про внесення змін до регламенту Верховної Ради України (щодо читання молитви «Отче наш» відразу після відкриття пленарних засідань) було зареєстровано 13 липня 2017 року.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На аукціоні продають богослужбове приміщення УПЦ Изготовление бумажных пакетов с логотипом Футбольна команда "Архангели" стала у Хмельницькому чемпіоном римо-католицької єпархії На Івано-Франківщині мешканці за підтримки духовенства протестують проти відкриття наркологічної клініки Микола Томенко: «Музей Мазепи з’явиться у лаврі за будь-яких обставин»

Публикации