Народний художник України Володимир Слєпченко презентує у Софії Київській картину «Велике хрещення»

25.07.2018 0:55 6

Народний художник України Володимир Слєпченко презентує у Софії Київській картину «Велике хрещення»

Картина написана у 1998 році. На ній зображено момент, коли великий князь Київський Володимир повертається з Корсуня, де він прийняв Хрещення.
Художник згадує: «Коли я приїздив до Києва, то неодмінно приходив до собору Святої Софії і робив замальовки. Вдихаючи запах давнини століть, я задумав створити цикл історичних, духовних картин, який згодом отримав назву «Фрески». До цього циклу належить і картина «Велике хрещення». Вона написана з використанням фактури старих фресок і ніби сама є частиною обрамленої фрески».
Відкриє презентацію генеральний директор Національного заповідника «Софія Київська» Неля Куковальська та народний художник України Володимир Слєпченко, а також виступлять провідні науковці заповідника.
Далі усі бажаючі матимуть змогу ознайомитися з експозицією портретів видатних українців Володимира Слєпченка «Обрані часом».
Місце проведення: Національний заповідник «Софія Київська», Софійський собор (вул. Володимирська, 24, Київ), anons.nzsk@gmail.com, (093) 861 22 82

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Успешная товарная биржа PolonEX Модули Opencart Плагины Шаблоны для вашего сайта Slots City – новый проект для украинских пользователей Утепление фасада дома пенопластовыми листами – самый оптимальный способ Ультрафиолетовая печать: какое оборудование используют и как это делают на самых необычных поверхностях

Публикации