Напередодні Нормандської зустрічі українці проведуть в Парижі екуменічний молебень

08.12.2019 14:11 0

Напередодні Нормандської зустрічі українці проведуть в Парижі екуменічний молебень

Світовий конґрес українців (СКУ) запрошує приєднатися 8 грудня до екуменічного молебня з Україну, який відбудеться в Парижі.

Про це йдеться на сторінці СКУ у Facebook, повідомляє Укрінформ.

«8 грудня о 18:00 (за паризьким часом, 12:00 EST ) запрошуємо вас приєднатися до екуменічного молебня за Україну. Молебень відбудеться після Літургії в соборі св. Володимира сослужінням о. Володимира, священника Собору Св. Володимира (УГКЦ), та о. Андрія, священника парафії Св. Апостола Симона Зилота (УАПЦ)», - йдеться у повідомленні.

У СКУ закликали об’єднатися в молитві за Україну та за майбутнє всього українського народу.

«Молитва завжди єднала український народ, навіть у найскладніші історичні часи. Молитва є світлим дороговказом для кожного з нас у час тривоги та роздоріжжя. Вона надає сили продовжувати торувати непростий шлях, дарує мудрість, мир та Боже благословення», - зазначили в СКУ.

Захід під гаслами #ПІДТРИМАЙ УКРАЇНУ! #STANDWITHUKRAINE та #CТОПРОСІЙСЬКІЙАГРЕСІЇ #STOPRUSSIANAGGRESSION відбудеться у переддень запланованої на 9 грудня зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у "нормандськму форматі".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/78101/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить православные четки из настоящего камня? Эффективное лечение алкогольной и наркотической зависимости Особенности транзакций и видеослоты, как лучший вариант активных ставок Онлайн кредитование от компании Shvidkokredit Казино Cosmolot множество игр и отличные бонусные предложения

Публикации