Напередодні Великодня ДСНС перевірить стан пожежної безпеки культових споруд

03.04.2018 1:03 3

Напередодні Великодня ДСНС перевірить стан пожежної безпеки культових споруд

Напередодні Великодня співробітники Державної служби з надзвичайних ситуації України перевірять стан пожежної безпеки культових споруд. Про це повідомила прес-служба ДСНС України, передає УНН.

“Наближається одне з найбільших релігійних свят — Великдень. Це свято пов’язане із скупченням великої кількості людей в храмах та масовим використанням відритого вогню, зокрема свічок, у культових спорудах. Саме тому впродовж березня по всій території України співробітники ДСНС проводять ряд заходів, спрямованих на гарантування пожежної та техногенної безпеки у церквах, а також заходів з попередження виникнення надзвичайних подій у храмах під час богослужінь”, — йдеться в повідомлені.

Так, впродовж цього тижня фахівці ДСНС відвідували культові споруди Луганської, Волинської, Харківської, Миколаївської, Одеської, Хмельницької, Херсонської, Житомирської областей. В першу чергу, рятувальники здійснюють перевірки стану пожежної безпеки приміщень. Під час рейдів співробітники Служби порятунку звертають особливу увагу на наявність у будівлях вогнегасників, шляхів евакуації прихожан, протипожежного водопостачання та сигналізації, знаків пожежної безпеки, стан утримання електрогосподарства та приладів опалення.

Подібні заходи продовжуватимуться й надалі до початку Великодніх свят.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/70669/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Харькове христиане передали госпиталю 400 кг медицинских материалов для раненых бойцов Русский Вулкан лучшие онлайн слоты Igrosoft, Novomatic, NetEn Ракетки для тенниса Настоящее масло тмина по выгодной цене Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины

Публикации