Намісник Києво-Печерської лаври похвалився, що після його прокляття померли люди

16.01.2019 11:38 9

Намісник Києво-Печерської лаври похвалився, що після його прокляття померли люди

Намісник Києво-Печерської лаври митрополит УПЦ МП Павло (Лебідь) розповів про смерть чотирьох працівників музею після його прокляття на їхню адресу. Музейники займалися питанням виселення ремонтних майстерень у храмі, і архиєрей сказав, що їх чекає загибель, якщо вони не підуть. Про це повідомляє РБК-Україна.

"І в один день три людини померли", - сказав митрополит.

Відео з розповіддю священнослужителя опубліковано у відкритому доступі на YouTube-каналі "Лавра. Шлях до Небес".

У цьому майже 35-хвилинному ролику священнослужитель коментував зникнення ікон з Лаври, підміну мощей та незаконні споруди.

Також він розповів, що після цього музейники написали відкритого листа-скаргу на нього блаженнішому митрополиту Володимиру.

"І коли я з ним говорив, я побачив, що у нього з очей "йдуть іскри". Це я ніжно так кажу", - сказав владика Павло.

Після того, як митрополит Володимир запитав його, чому він дозволяє собі проклинати музейників, адже у них померли три людини, настоятель Лаври повернувся і промовив: "До вечора помрете всі. В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа". Правда, ще один чоловік помер".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/74318/

Следующая новость
Предыдущая новость

Бюро переводов в Киеве Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Дізнайтесь від компанії «Space Site», чому вам не обійтись без власного сайту — 4 вагомих аргумента Увлекательные прогулки по реке в Киеве Качественная раскрутка сайтов с гарантией результата

Публикации