«Найбільше тут дякують за постійну молитву» – капелан УГКЦ з зони бойових дій

26.01.2018 17:51 15

«Найбільше тут дякують за постійну молитву»  – капелан УГКЦ з зони бойових дій

Військові капелани Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ вчергове відвідали українських військових, які перебувають у зоні бойових дій на Сході України. Разом із військовими священнослужителі відсвяткували Богоявлення Господнє.

З молитвою, колядою і подарунками військових Тернопільщини відвідали о. Володимир Топоровський, о. Микола Квич, о. Володимир Фірман та о. Михайло Живчак.

Як повідомляє о. Володимир Топоровський, капелани доставили на передову дизельний генератор, продукти, ліки та необхідні побутові речі. Військові передали щирі слова вдячності Архиєпископові та Митрополиту Тернопільсько-Зборівському Василю Семенюку, вірним архиєпархії та духовенству за надану допомогу. «Найбільше тут дякують усім за постійну молитву, яка звершується в наших церквах про мирне небо, щоб вони живими-здоровими повернулися до своїх сімей та родин», – розповідає отець Володимир.

Військові зустрічали капеланів тепло і щиро, радо долучалися до спільної молитви і коляди. Аби краще послужити воїнам, священики роз’їхалися по різних батальйонах. Так, вони могли поділитися різдвяною радістю і йорданським благословенням із більшою кількістю наших захисників. Транспортом на місцях священиків забезпечував батальйон «Тернопіль». Капелани висловлюють вдячність військовим: «За те, що так гарно завжди приймають та допомагають із транспортним забезпеченням у місця, де ми самотужки не в змозі доїхати. Цього разу на себе таку непросту місію взяв Роман (М.)., який був для нас водієм спецтранспорту та людиною, котра пам’ятає про хлопців у полях». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/69862/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие курсы английского языка в Донецке Митрополит УПЦ відсвяткував у Севастополі день військово-морського флоту Росії Відеоспостереження — чи необхідно його підключати? Лучшие подарки для близких Виконавчий напис нотаріуса — що це, навіщо і кому

Публикации