Надання капеланам статусу учасників бойових дій ініціюють у Львові

09.08.2018 23:22 0

Надання капеланам статусу учасників бойових дій ініціюють у Львові

Комісія з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем 6 серпня ініціювала звернення Львівської обласної ради щодо надання статусу учасників бойових дій військовим священикам (капеланам), які брали участь в АТО на території Донецької та Луганської областей, інформує офіційний сайт Львівської обласної ради.

Звернення планують адресувати до Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України.

Під час обговорення цього питання голова комісії Михайло Дзюдзь наголосив, що ініціатива надання статусу учасників бойових дій військовим священикам (капеланам) є слушною, особливо в контексті вже налагодженого процесу з визнання бійців-добровольців АТО.

Відтак напрацьоване звернення планують винести на розгляд Львівської обласної ради.

Варто додати, що депутатська комісія розглянула сьогодні низку звернень державних установ, громадян та організацій, опрацювала відповіді на звернення постійної комісії, проаналізувала проекти рішення, що виносяться на розгляд облради.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/72150/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сканер Argox AS-8000: компактное устройство для считывания штрих-кодов Отель для комфортного отдыха во Львове Индивидуальный трансфер из аэропорта «Суварнабхуми» Архімандрит УАПЦ повернувся в УПЦ (МП) Большой выбор наручных часов мировых брендов

Публикации