Набув чинності Закон про перейменування Церкви

27.12.2018 22:28 3

Законопроект № 5309 про перейменування релігійних організацій, центр яких знаходиться в країні-агресорі, офіційно набув чинності. Відповідно до норм ухваленого документу, закон вступає в силу з моменту його публікації в офіційному парламентському виданні «Голос України». Текст закону було опубліковано 26 грудня 2018 року.

Відтепер державний орган у справах релігій - Департамент з питань релігій та національностей - має провести релігієзнавчу експертизу, яка визначить які саме релігійні організації підпадають під дію цієї норми. Результати експертизи друкуватимуться в офіційному виданню «Урядовий кур'єр». Протягом 9 місяців громади повинні змінити свою назву та подати відповідні документи до органів державної влади. В інакшому випадку статут відповідної релігійної організації втратить чинність у частині, якою визначається її повна офіційна назва.

Детальний аналіз положень документу № 5309 читайте на нашому сайті.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/legislation/74082/

Следующая новость
Предыдущая новость

Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Новые схемы лечения вируса гепатита С дают отменные результаты и дарят надежду Єпископ УАПЦ взяв участь у церемонії Лицарського ордену в Чехії Где купить хорошие магниты? У парафії УАПЦ на Львівщині одразу 60 дітей приступили до першої сповіді

Публикации