Місія ОБСЄ вивчає ситуацію навколо конфліктного храму у Птичі

05.04.2018 12:24 0

Місія ОБСЄ вивчає ситуацію навколо конфліктного храму у Птичі

4 квітня у c. Птича Дубенського району, що на Рівненщині, працював спостерігач спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Юріе Гросу. Він фіксував події, які відбувались навколо храму починаючи з 2 квітня. Про це ERVE.UA повідомили у прес-службі Дубенської РДА.

Нагадаємо, що 2 квітня Дубенський районний суд скасував тимчасово накладений арешт на Свято-Успенський храм села Птича. Цього ж дня до храму почали сходитись місцеві мешканці - прихильники УПЦ (МП) та УПЦ КП. Новим рішенням суду 3 квітня на храм було накладено арешт, всі двері до церкви - опечатані, на місці події чергують правоохоронці.

Саме для фіксації ланцюга подій, які висвітлювались в різних джерелах по різному, на місце конфлікту прибув представник місії ОБСЄ. Для цього Юріе Гросу разом з представниками влади поспілкувались із керівництвом поліції та місцевим населенням - представниками УПЦ КП та УПЦ (МП). Ними було проведено огляд приміщення храму ззовні.

Голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк повідомив, що напередодні після тривалих перемовин досягнуто домовленості, щоб 18 квітня о 14 годині провести зустріч в кабінеті голови Птицької сільської ради за участі представників влади, правоохоронних органів та по 5 осіб від представників УПЦ (МП) та УПЦ КП. До участі в зустрічі запрошено й спостерігача спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/70721/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбираем качественные часы - Rolex Daytona Бездепозиты и онлайн казино с украинской пропиской рекламирует портал Playmaxima Быстрые, надежные и удобные справки для ГАИ Выходные в Запорожье: самые необычные экскурсии Молоді греко-католики Вінниці склали обітницю дотримання дошлюбної чистоти

Публикации