Міську Раду Церков і релігійних організацій планують утворити у Корюківці (Чернігівська область)

09.06.2018 14:43 6

Міську Раду Церков і релігійних організацій планують утворити у Корюківці (Чернігівська область)

У місті Корюківка Чернігівської області представники влади, релігійних конфесій та громадськості зустрілись за «круглим столом» з нагоди 1030-ї річниці Хрещення Київської Русі.

У Корюківці буде створена міська рада Церков і релігійних організацій, – заявив голова Корюківської об'єднаної територіальної громади Ратан Ахмедов під час круглого столу 7 червня.

Алла Кун, завідувач сектору культури та культурно-масової роботи відділу освіти, молоді та спорту Корюківської міської ради висловила думку, що в школах має прийти християнська етика, бо вже є в цьому величезна потреба.

Щодо стосунків держави і релігійних громад висловили свої думки голова РДА Олексій Мірошниченко та кандидат юридичних наук, доцент Євген Ятченко з Чернігова. Чому Україна опинилася в такій ситуації, спираючись на історичні джерела, дав відповідь керівник КММГО, помічник народного депутата Анатолія Євлахова Володимир Онищук. Наслідки антирелігійної кампанії в СРСР призвели до деформації цінностей. З проголошенням незалежності Україна розпочала рух до утвердження християнських гуманістичних цінностей.

Сергій Милейко, голова громадської організації "Корюківської спілки воїнів-учасників АТО" зупинився на темі капеланства в нашому місті. Усім відоме капеланство військове, але ще є цей напрямок діяльності релігійних організацій у лікарнях, госпісах, в'язницях. Потрібно долати міфи щодо присутності священика у лікарні.

Він навів приклад Сполучених штатів Америки, де капеланська служба нараховує тисячі священиків різних конфесій. В Україні ця робота тільки розпочалася. Є сподівання, що матимемо з того позитивний результат.

Підвів підсумки першого круглого столу міський голова Ратан Ахмедов.

Він сказав, що є потреба у Корюківці, як і в інших містах України (зокрема Кривому Розі, Києві, Луцьку та інших містах України), створення міської ради релігійних організацій. І він готовий підписати розпорядження про створення міської ради релігійних організацій. Тепер слово за лідерами церковних громад. Про це інформує Svoboda.fm.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/authorities_religious_affairs/71395/

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Вже чотири виробники халяльної курятини присутні на вітчизняному ринку Элитная косметика 3lab «Папа для України» відправляє 86 дітей із зони АТО на відпочинок у Хорватію Відомості про релігійну та етнічну приналежність українців як виняток можуть передаватися в Європол

Публикации