Міський голова Слов’янська дякує УГКЦ за соціальне служіння

02.05.2018 19:03 6

Міський голова Слов’янська дякує УГКЦ за соціальне служіння

Під час зустрічі гості склали подяку за виділення земельної ділянки у Слов’янську для релігійної громади УГКЦ в постійне користування під будівництво церкви. Зі свого боку міський голова висловив подяку за активну працю Греко-Католицької Церкви у соціальному служінні для внутрішньо переселених осіб та малозабезпечених мешканців Слов’янська.
На згадку про зустріч меру міста передали від владики Михайла (Колтуна), єпископа Сокальсько-Жовківського, альбом про історію УГКЦ.
Відповідно до рішення Синоду УГКЦ, у м. Слов’янськ Донецької області створений пасторально-соціальний центр, який діє під опікою Сокальсько-Жовківської єпархії.

Міський голова Слов’янська дякує УГКЦ за соціальне служіння 25-26 квітня з благословення владики Михайла (Колтуна) група священиків узяла участь у відкритті бібліотеки української книги в Слов’янську.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрая, безопасная и качественная химчистка ковров FoodEx - правильне харчування з доставкою додому Модная и оригинальная одежда с принтами Kanye West для повседневной носки Удобные врезные мойки на кухню Только качественный и оригинальный инструмент на любой вкус

Публикации