Міністр МЗС заохочує українську діаспору і Ватикан сприяти утворенню єдиної Церкви в Україні

24.04.2018 21:06 93

Міністр МЗС заохочує українську діаспору і Ватикан сприяти утворенню єдиної Церкви в Україні

«Дуже потрібно повернути віруючим єдину помісну церкву, і в цьому необхідна ваша допомога. Ми дуже довго працювали над цим із Вселенським патріархом. Звичайно, вплив на нього і зі США, і з Канади є значним. Хоча ми всі й кажемо, що політика – це політика, а віруючі – це віруючі, але, будьмо чесними, російську церкву використовують в Україні для політичних маніпуляцій», - цитує Укрінформ Клімкіна.
Він додав, що єдина помісна Церква в Україні має постати «ще за мого покоління».
Керівник українського МЗС також розповів, що з Канади летить одразу до Ватикану для зустрічі з державним секретарем цієї країни. «Роль Ватикану у цьому питанні є дуже важливою, він може як допомагати, так і не зовсім сприяти. Я дуже хочу, щоб допомагав», - зауважив міністр.
Клімкін також звернув увагу на небезпеку перешкоджання з боку Москви процесу утворення єдиної помісної Церкви в Україні. «Будемо говорити із усіма, але Росія, звичайно, робитиме усе, аби цього не допустити. Утім, якщо нам вдасться, то для кожного це буде дуже особлива емоційна історія», - зазначив він.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему для украинской аудитории актуально казино НетГейм? Где купить хорошие магниты? Видання про священиків з родини Гузарів презентували в Коломиї Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби Архімандрит УАПЦ повернувся в УПЦ (МП)

Публикации