Мінінформполітики створило ролик «Три народи — один корінь» до Дня корінних народів

15.08.2017 19:30 18

Мінінформполітики створило ролик «Три народи — один корінь» до Дня корінних народів

— Уже другий рік поспіль ми системно порушуємо цю тему, намагаючись розповідати широкому загалу про те, хто такі кримські татари, караїми та кримчаки. Ми пояснюємо, що уже потрібно вживати заходів, аби зберегти ці народи фізично, — зазначила перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джеппар.
До привітань корінних народів приєдналося також Міністерство оборони України. На своєму офіційному сайті відомство подякувало кримським татарам, кримчакам і караїмам за внесок у розвиток української самобутньої культури, спільну боротьбу за європейські цінності та демократичне майбутнє.
— У цей день хочемо також нагадати про труднощі, з якими нині стикаються корінні народи України на окупованому півострові Крим: порушення базових прав і свобод людини, убивства, викрадення, політичні розправи, судочинства, обшуки домівок, мечетей, незаконні штрафи та допити, заборона вільного пересування, обмеження можливостей вивчення української та кримськотатарської мов тощо, — йдеться у повідомленні.
9 серпня святкування Міжнародного дня корінних народів світу відбулося в Американському домі.

1 Oleksa [профіль] Сьогодні, 18:18 Мінінформполітики створило ролик «Три народи — один корінь» до Дня корінних народів А про урумов забыли?

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Порошенко: Україна очікує визнання автокефалії від Церкви-Матері Изготовление упаковки в Киеве – большие тиражи недорого Юридичні послуги від висококваліфікованих спеціалістів Купить экономную упаковку кофе «Якобс» Какими особенностями обладают современные ноутбуки?

Публикации