Мінкульт змінить назву колишньої УПЦ МП у випадку її відмови зробити це

31.01.2019 19:59 0

Міністерство культури змінить назву колишньої УПЦ Московського Патріархату в держреєстрі у випадку відмови цієї Церкви зробити це самостійно у відведений законом термін.

Про це в коментарі УНІАН повідомив народний депутат, голова підкомітету у сфері свободи совісті та релігійних організацій Комітету Верховної Ради з питань культури й духовності Віктор Єленський.

«В офіційному реєстрі змінять цю назву, її змінить реєструючий орган – Міністерство культури», – відповів він на запитання, що буде, якщо колишня УПЦ МП не змінить назву у відведений законом термін.

За словами Єленського, Міністерство культури діє за законом. «Цей державний орган зробив експертизу, визначив, хто підлягає під норму закону щодо зміни назви, далі він попередив цих людей і далі він буде діяти згідно із законом», - зауважив депутат.

Він нагадав, що Мінкульт оприлюднив перелік релігійних організацій, які підпадають під дію частин 7 та 8 статті 12 закону "Про свободу совісті та релігійні організації", яким необхідно внести зміни до свого статуту (положення) щодо назв організацій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/legislation/74548/

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности модульного строительства в России Еврейская шакшука на завтрак - это то, что от вас точно не будут ждать ваши близкие Подробно о системах видеонаблюдения - как выбрать правильную Отбор лучшего казино в 2021 году Компрессорные станции по ценам производителя

Публикации