Мінкультури підтвердило ліквідацію Київського Патріархату

31.07.2019 13:47 0

Мінкультури підтвердило ліквідацію Київського Патріархату

Міністерство культури України підтвердило, що Київська Патріархія ліквідованої Української Православної Церкви припинила існування шляхом приєднання до Київської митрополії Православної Церкви України.

Відповідну заяву міністерства опубліковано сьогодні, повідомляє LB.ua.

"Священний Синод Української Православної Церкви (Православної Церкви України) як керівний орган цього релігійного об'єднання на своєму засіданні 27 липня 2019 (Журнал №43) прийняв рішення про припинення діяльності релігійної організації "Київська Патріархія Української Православної Церкви" шляхом приєднання до релігійної організації "Київська митрополія Української православної церкви (Православної церкви України)", про що було зроблено відповідний запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців і громадських формувань", - сказано в заяві.

Так релігійне об'єднання УПЦ КП припинило свою діяльність шляхом об'єднання і приєднання до ПЦУ, всі функції статутних органів колишнього УПЦ КП перейшли до компетенції відповідних керівних органів ПЦУ, які отримали всі повноваження і юридичні підстави для прийняття відповідних рішень щодо майбутнього тих релігійних організацій, які перебували в складі колишнього релігійного об'єднання УПЦ КП.

"Будь-які спроби заблокувати процес державної реєстрації низки релігійних організацій, які входили раніше в релігійне об'єднання з такою ж назвою і після Помісного Об'єднавчого Cобору прийняли рішення увійти до складу ПЦУ, можуть бути інтерпретовані як спроби втрутитися в діяльність посадових осіб, що заборонено і тягне за собою відповідальність відповідно до закону", - сказано в заяві Мінкультури.

Нагадаємо, на початку липня в Окружний адміністративний суд міста Києва надійшов позов до Міністерства культури України про скасування ліквідації Української Православної Церкви Київського Патріархату.

20 червня "собор" УПЦ Київського патріархату, скликаний почесним Патріархом Православної Церкви України Філаретом, скасував рішення про розпуск Київського патріархату і відмовився від Томосу про автокефалію. Після цього Православна Церква України відібрала у Філарета Київську єпархію ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/76699/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбираем бутсы для футбола Инновационные грузоперевозки с "Мастер-Про": ваш надежный партнер в мире логистики Скупка и оценка антиквариата В Славянске готовится 10-я школа миссионеров-прифронтовиков Пряжа по самой выгодной цене

Публикации