Мінкультури найближчим часом активізує питання перейменування УПЦ МП

15.11.2019 11:18 0

Мінкультури найближчим часом активізує питання перейменування УПЦ МП

Перший заступник міністра культури України Світлана Фоменко заявляє, що міністерство найближчим часом має намір активізуватися щодо вирішення питання про перейменування Української Православної Церкви Московського Патріархату.

"Процес триває, але поки що перемоги у нас немає. Я думаю, що найближчим часом ми активізуємося в цьому питанні", - сказала Фоменко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у четвер.

Водночас заступник міністра не повідомила, які саме заходи має намір вжити відомство.

Нагадаємо в інтерв’ю РІСУ міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявив, що УПЦ МП у своїй назві повинна позначити свою приналежність до Російської Церкви, оскільки у Москві розташований її центр впливу.

20 грудня 2018 р. Верховна Рада України ухвалила законопроект № 5309, який пропонує внесення зміни до профільного закону «Про свободу совісті та релігійні організації». Законопроект передбачає, що релігійна організація, центр якої розташований у країні-агресорі, у своїй назві повинна вказувати повну статутну назву свого релігійного центру. 22 грудня 2018 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон.

Окрім цього, такій релігійній організації забороняється здійснювати капеланську службу у воєнних організаціях України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/77809/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные кеды Converse Сайт Владимира Мунтяна: философия из первых уст Лечение наркомании в Киеве в рамках психосоциальной адаптации Фотообои цветы - флора в декоре интерьера Популярные молодёжные бренды: принт на одежде Streetwear

Публикации