Міжнародні Мальтійські маневри волонтерів-рятувальників провели в Кам’янці-Подільському

11.09.2017 20:03 15

Міжнародні Мальтійські маневри волонтерів-рятувальників провели в Кам’янці-Подільському

Захід проводиться в рамках проекту «Розвиток системи добровільної медичної рятувальної служби в Україні», підтриманого програмою розвитку Міністерства закордонних справ Польщі спільно з Мальтійською Службою Медичною та Мальтійським Орденом Польщі.
Змагання розпочалися із нічного завдання, в якому було імітовано масовий випадок – ДТП з 22 потерпілими. Метою тренерів була перевірка вміння рятувальників працювати єдиною командою та зуміти ефективно розподіли свої обов’язки, щоб врятувати кожного потерпілого. Загалом «рятувальна операція» тривала до 1год. 30 хв. після опівночі. А наступного дня на учасників маневрів чекало ще 5 складних завдань. Організатори та команда професійних акторів, гримерів створили умови для того, щоб кожен етап випробувань був максимально реалістичним.
Основна частина маневрів пройшла 2 вересня в історичній частині Кам’янця-Подільського. На офіційному відкритті маневрів учасників змагань привітав заступник мера Кам’янця-Подільського Сергій Бабій, віце-консул Республіки Польща у Вінниці Войцех Мрозовский, а капелан Мальтійської служби допомоги Фвано-Франківська отець Андрій Заліській благословив учасників під час спільної молитви.
Три перших місця здобули команди з Івано-Франківська, туди ж поїхав кубок за найкращу співпрацю в команді. Кубок за найкраще виконання найскладнішого завдання залишився в Кам'янці-Подільському. Із завданням надання допомоги при ДТП на відмінно впорались львів’яни. Неочікувано, прямуючи до одного із завдань, вони стикнулися із реальною потребою надання допомоги – одному із перехожих довелось накласти шину на травмовану руку та викликати швидку допомогу.
Мальтійська служба допомоги — благодійна організація, яка розпочала свою роботу у Львові в грудні 1990 р. в рамках зимової гуманітарної допомоги з Німеччини, а 23 лютого 1993 р. за ініціативи Суверенного військового Ордену Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, рицарів Родосу і Мальти та Німецької Мальтійської служби допомоги було зареєстровано Благодійну організацію «Мальтійська служба допомоги». Сповідуючи мальтійське гасло «Збереження віри та допомога потребуючим», МСД працює для дітей з інтернатів та сиротинців, бідних одиноких людей похилого віку, осіб з особливими потребами, забезпечуючи посильну систематичну та послідовну підтримку та допомогу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Священики УПЦ освятили місце під пам’ятник десантникам Суд дозволив заочне розслідування щодо екс-міністра Захарченка у "церковній справі" Глава РПЦЗ путешествует по Крыму

Публикации