Міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях» триває в Івано-Франківську

09.01.2019 19:28 9

Міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях» триває в Івано-Франківську

Урочисто архиєрейською Літургією, яку очолив митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир (Війтишин) і з його благословенням, розпочався десятий ювілейний міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях».

«Бачимо, що Господь благословив план організаторів фестивалю, який став таким чудовим і прикладів якому не знайти в Україні і за її межами, - каже митрополит. – І це завдяки співпраці різних структур не лише Церкви. Захід став ще більшим і вийшов на всеукраїнський і міжнародний рівень. Дуже приємно те, що наш храм відкритий для різних конфесій, адже для усіх гостей, які приходять на фестивальні концерти, завжди відкриті двері. У тому є своя родзинка, бо бачимо прояви великої толерантності і підтримки».

Після архиєрейської Літургії відбувся концерт за участі мистецьких колективів з парафії Царя Христа.

А протягом усіх наступних фестивальних днів на глядачів очікує насичена, різноманітна програма, адже участь у цьогорічній «Коляді на Майзлях» візьмуть відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами колективи і виконавці - Муніципальна академічна чоловіча хорова капела ім. Л.М.Ревуцького та народна артистка України Ніна Матвієнко,народна артистка України Марія Бурмака, гурт «Gypsy Lyre». Виступлять також колективи з Молдови та Румунії, професійні та аматорські колективи з Прикарпаття та різних областей України у тому числі зі сходу – Донеччини та Луганщини.

Цікавинкою «Коляди на Майзлях» стане урочиста хода з колядою від храму Царя Христа до Вічевого майдану де відбудеться святковий концерт. Про це інформує Наталія Палій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/74232/

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги по созданию дизайна этикеток В Киевской обладминистрации открыта фотовыставка «Кое-что общее», разбивающая религиозные стереотипы Изготовление пакетов и печать логотипов на заказ Лечебный массаж Киев левый берег Ремонт в санузле

Публикации