Міжконфесійний молебень за загиблими та постраждалими при пожежі в ТЦ проходить у Кемерово

27.03.2018 10:07 9

Міжконфесійний молебень за загиблими та постраждалими при пожежі в ТЦ проходить у Кемерово

У Кемерово 26-27 березня відбудеться міжконфесійний молебень за жертвами пожежі у торговому центрі «Зимова вишня».

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу адміністрації Кемеровської області, «на прохання губернатора Амана Тулєєва жителі Кузбасу різних віросповідань проведуть молебень за упокій душ загиблих у результаті пожежі в торговому центрі «Зимова вишня», про швидке позбавлення від травм і хвороб постраждалих при пожежі, про підтримку рідних і близьких загиблих та постраждалих».

Також відзначається, що віруючі молитимуться про «запобігання подібних трагедій, техногенних і природних аварій і катастроф, про дарування безпеки, здоров'я та благополуччя жителям Кемеровської області».

Нагадаємо, пожежа у чотириповерховому торговому центрі сталася напередодні, у неділю. За останніми офіційними даними, загинули 64 людини. Десятки досі вважаються зниклими безвісти.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70599/

Следующая новость
Предыдущая новость

Наводим чистоту. Советы по уборке квартиры Куда поехать отдохнуть в России УГКЦ проводить «Козацький гарт» у виховних колоніях України Большой выбор качественной женской обуви из натуральной кожи по доступным ценам Квартира начинается со входной двери

Публикации