Міжконфесійна молитва за жертвами Голодомору відбулася у Франкфурті

19.11.2019 16:19 0

Міжконфесійна молитва за жертвами Голодомору відбулася у Франкфурті

Спільна міжконфесійна молитва за жертвами Голодомору в Україні 1932-1933 років відбулася 15 листопада у центральному соборі Франкфурта-на-Майні. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу Генерального консульства України у Франкфурті-на-Майні.

«У головному соборі Франкфурта-на-Майні Kaiserdom St. Bartholomäus за участю священників п‘яти християнських конфесій відбулася спільна міжконфесійна молитва за жертвами Голодомору в Україні 1932-1933 років», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Франкфурті торік уперше прозвучала міжконфесійна молитва за жертв Голодомору в Україні.

"Вперше в головному соборі Франкфурта-на-Майні Dompfarrei St. Bartholomäus Frankfurt am Main прозвучала українською та німецькою мовами спільна міжконфесійна молитва за жертвами Голодомору 1932-1933 років. Священники п'яти конфесій (католицька церква, євангельська церква, грецька православна церква, українська православна церква Київського патріархату та греко-католицька церква) провели спільну поминальну молитву", - йшлося у повідомленні Генерального консульства України у Франкфурті у Facebook.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/77865/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Одессе выступит христианская группа "NLM" из Амстердама В Херсоне при участии властей открыли мемориал рабби Гилеля из Парича Программа 1С Твойслот как один из информационных азартных ресурсов Юридичні послуги від висококваліфікованих спеціалістів

Публикации