Муфтій Саїд Ісмагілов закликає не відвідувати нову мечеть в окупованому Криму

21.03.2019 1:29 0

Муфтій Саїд Ісмагілов закликає не відвідувати нову мечеть в окупованому Криму

Муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" Саїд Ісмагілов закликав релігійних діячів з усіх країн світу не відвідувати відкриття нової мечеті в окупованому Криму.

Про це він написав у Facebook, пише Укрінформ.

"Всі мусульманські ЗМІ тиражують вчорашню заяву Путіна стосовно відкриття нової Соборної мечеті, що будується в окупованому Криму... Зі свого боку ми будемо уважно відстежувати, хто приїде до Криму на відкриття мечеті, і чи в законний спосіб він туди потрапив", - зазначив муфтій.

Він повідомив, що на відкриття згаданої мечеті в окупований Крим вже запрошені політичні та духовні лідери з різних країн.

"Хочу нагадати в першу чергу всім муфтіям, духовним лідерам і релігійним діячам, що Крим - це Україна, і відвідувати Крим без дозволу України є злочином та порушенням державного кордону України", - зауважив Ісмагілов.

Муфтій також висловив сподівання, що жоден мусульманський релігійний діяч "не буде своїм візитом порушувати моральні норми ісламу (легітимізуючи в очах віруючих окупацію української землі) та державні закони України".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/islam/75139/

Следующая новость
Предыдущая новость

Общественная деятельность Юрия Крука Газорегуляторный пункт от компании EKOIN Зачем нужны надгробия Семинар для йогов по технике медитации Випассана Казино Вулкан 777 приглашает геймеров протестировать новые автоматы

Публикации