Мусульманська пара захисників України взяли шлюб на передовій

01.08.2018 17:43 0

Мусульманська пара захисників України взяли шлюб на передовій

Муфтій відзначає, що за чотири роки війни на сході України така подія відбулася вперше, бо, на жаль, частіше йому як імаму-капелану доводилося проводити джаназа-намази за героїв, що загинули, захищаючи Україну.
— Таке відбулось вперше! Одружив на самісінькій лінії фронту мусульманську пару — чоловіка та жінку зі Збройних сил України! Люди знайшли одне одного на війні, обоє українці, обоє прийняли іслам, обоє захищають Україну в одній військовій частині. І тепер вирішили одружитись. Покликали приїхати та провести їм нікях, бо, за сунною пророка Мухаммада (мир йому!), не бажано відкладати одруження, якщо люди підходять одне одному. Цього разу я їхав на війну зі спеціальною місією — провести нікях там, де частіше потрібно проводити джаназа (поховальну молитву), — ділиться Саід Ісмагілов. — Це було надзвичайно! Молодята у камуфляжі прямо з позицій, свідки в камуфляжі, імам — також у камуфляжі, за вікном десь далі бахає та тріскотить бій (а він тут ніколи не припиняється), а я урочисто питаю: «Чи згоден ти взяти її в дружини відповідно до Священного Корану та сунни пророка Мухаммада?». Вітаю брата Алі та сестру Аміну! Нехай Всевишній Аллаг благословить їх подружжя!
Військові капелани, мусульманські зокрема, забезпечують духовні потреби бійців на фронті та в тилу. Про те, що з початком війни гостро постала потреба в імамах-капеланах, підготовлених належним чином, шейх Саід Ісмагілов неодноразово говорив на різних рівнях, зокрема під час зустрічі з начальником Генерального штабу, головнокомандувачем Збройних сил України, коли обговорювалося врегулювання капеланського служіння імамів.
Нагадаємо, що у священний для мусульман місяць Рамадан імами-капелани вчергове відвідали зону воєнних дій.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

УПЦ КП звітувала про переговори з Константинополем щодо автокефалії В якій валюті зберігати заощадження у 2018 році? На Прикарпатті селяни звинувачують священика УПЦ КП у крадіжці 700 тис. грн Сколько стоит анализ на группу крови Формы и сопутствующие материалы для садовой дорожки

Публикации