Мусульманки Одеси зібрали 10 000 грн на медапарат для онкохворих дітей

20.02.2018 11:22 0

Мусульманки Одеси зібрали 10 000 грн на медапарат для онкохворих дітей

Завданням було придбати інфузомати — апарати для безперервної дозованої подачі препаратів у хіміотерапії. Таких апаратів у відділі дитячою онкогематології Одеси треба десять, і коштують вони понад півмільйона гривень. Бракувало 41 000 грн, і 10 125 із них змогли зібрати мусульманки — не самі, а за допомогою друзів.
Ярмарковий стенд ІКЦ збирали гуртом: окрім принесених мусульманками смаколиків, були керамічні вироби, виготовлені вихованицями інтернату для дітей з розумовими вадами — діти протягом місяця старанно розмальовували фігурки, прагнучи допомогти онкохворим одноліткам, — та печиво студентів Одеського вищого професійного училища морського туристичного бізнесу. Організатори ярмарку зазначили, що їх дуже потішила небайдужість, з якою молодь долучилася до доброчинності.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Арт-проект Narciss Me Игровые автоматы Super Slots для начинающих и профессионалов Мебель на заказ в Киеве от компании «Эфес» Выбираем обувь под платье: совет эксперта На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков

Публикации