Мусульманка-дизайнер — срібний призер українського конкурсу «New Fashion Zone»

29.09.2017 16:14 0

Мусульманка-дизайнер — срібний призер українського конкурсу «New Fashion Zone»

Цього року на конкурс було подано 250 заявок, до участі допустили 70, а в фіналі за звання кращих у різних номінаціях боролися 30 дизайнерів. Колекції оцінювалися за такими критеріями, як оригінальність ідеї, стилістика образу, вибір тканини, якість обробки, потенційна затребуваність fashion-продукту, відповідність запитам часу на ринках України та світу, цілісність колекції. Також кожен дизайнер «захищав» свою колекцію, відповідаючи на запитання членів журі.
Створена Катериною Євдокимовою торгова марка Katrin Kym — перший український бренд сучасного мусульманського одягу, що поєднує традиції Сходу і ритм сучасного міста. Кожен комплект убрань з продемонстрованої на подіумі колекції ділового одягу для мусульманок «Ev-а» задуманий нею і втілений в суворій відповідності до вимог шаріату.
Срібний призер конкурсу, крім морального задоволення і визнання у світі моди, отримала і цілком матеріальні призи: один із партнерів заходу, виробник тканин, надав їй 30-відсоткову знижку на придбання його продукції, один із найбільших столичних торгових центрів запропонував 25% знижки на оренду торгових площ, а ТЦ «Променада», де, власне, і проводився фінал конкурсу, взагалі не братиме плату за оренду точки реалізації протягом двох місяців. А один з модних б’юті-салонів Києва готовий обслуговувати Катерину безкоштовно.
Українські та зарубіжні ЗМІ раніше вже виявляли інтерес до Катерини Євдокимової та її робіт. Вона ставала героїнею радіопередач (причому і на християнському «Воскресіння. Живе радіо»), про неї згадувало спеціалізоване видання IZUM, «Іслам в Україні» також неодноразово писав про неї, їй присвячували публікації Ансар, IslamNews та інші.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Получение кредита по выгодным условиям Качественные просмотры на ютуб от живых людей Гимнастические карематы и прочие товары для фитнеса и йоги Самое выгодное предложение приобретения сжиженного газа Подборка фильмов про врачей: торрент-файлы по категориям

Публикации