Мусульмани у Німеччині інтегруються дедалі успішніше - дослідження

25.08.2017 16:04 6

Мусульмани у Німеччині інтегруються дедалі успішніше - дослідження

Мусульмани, які мешкають у Німеччині, дедалі успішніше інтегруються у німецьке суспільство. Про це йдеться в опублікованих у четвер, 24 серпня, результатах дослідження Фонду Бертельсмана. Особливо успішною є інтеграція мусульман на ринку праці. За даними фонду, за показниками зайнятості ця група майже наздогнала немусульманске населення: 60 відсотків мусульман працюють в умовах повної зайнятості, 20 відсотків - часткової. При цьому мусульмани заробляють в середньому менше за інші групи населення.

73 відсотків дітей мусульман, які народилися в Німеччині, вважають рідною мовою німецьку. Водночас 36 відсотків дітей з мусульманських родин кидають школу ще до досягнення 17-річного віку. Експерти пов'язують це з особливостями німецької шкільної освіти, коли дітей вже після четвертого класу розподіляють до шкіл різних типів. У Франції, де діти навчаються разом значно довше, до досягнення 17-річного віку школи залишають всього 11 відсотків мусульманських дітей.

Повідомляється також, що 96 відсотків німецьких мусульман відчувають зв'язок з Німеччиною. А 84 відсотки проводять вільний час з вірянами інших релігій. Утім, у німецькому суспільстві досі поширені стереотипи щодо цієї групи. Приміром, майже кожен п'ятий німець не хотів б, щоб його сусідами були мусульмани.

За статистикою на кінець 2015 року, у Німеччині мешкали 4,7 мільйона мусульман. Це складає близько 5,7 відсотка населення ФРН. Про це інформує DW.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68034/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вам нужны лайки? Получайте их на самых выгодных условиях Покупая товар, вы поддерживаете православную культуру Большой выбор махровых полотенец Як вибрати якісний ортопедичний матрац Проектування будівель від фахівців

Публикации