Мусульмани України пожертвують рекордну кількість м’яса на Курбан-Байрам

09.08.2019 15:48 0

Мусульмани України пожертвують рекордну кількість м’яса на Курбан-Байрам

Мусульманська громада України 11 серпня буде відзначати головне свято в Ісламі - Курбан-Байрам. Дійства відбуватимуться по всіх філіалах Духовного управління мусульман України, а в Києві масштабні заходи пройдуть в Соборній мечеті «Ар-Рахма», де зберуться понад 4000 вірян.

Традиційно в головній мечеті країни разом з українськими мусульманами будуть виконувати святкову молитву представники дипломатичного корпусу з мусульманських країн.

Верховний Муфтій України шейх Ахмед Тамім проголосить молитву за добробут та мир в нашій країні.

Окрім ярмарку зі східним колоритом та парку атракціонів для дітей і дорослих, на прихожан чекають велика кількість розваг, захопливі вікторини та змагання за цінні подарунки.

За день свята та 3 наступні дні (дні Ат-Ташрік) буде роздана рекордна кількість жертовного м’яса. Відповідно до мусульманського звичаю, м’ясо ділять на три частини: одну віддають бідним та нужденним, другу – близьким друзям та родичам, а третю – залишають собі.

Нагадаємо, що свято Курбан-Байрам (свято Жертвоприношення) пов’язане з життям Пророка Авраама. Він, як покірний раб Божий, мав виконати повеління Творця та принести в жертву сина. Пророк без вагань пішов на цей крок та попередив Ісмаїла – свого первістка, який також прийняв цю звістку без заперечення. Але в останній момент Господь дав Аврааму знати, що замість сина Пророка Він прийме в жертву барана, який був спущений із Раю.

Початок святкування в Києві о 8:00 Вул. Лук’янівська, 46 Запрошуємо ЗМІ висвітлити дану подію Акредитація для журналістів тел.: +38 (063) 1423624 e-mail: press@islam.ua

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/76796/

Следующая новость
Предыдущая новость

Б/у сервера с запада Пенопласт по низким ценам в Харькове 3 способа привязать к себе любовь Быстрая доставка покупок из США У парламенті запропонували починати пленарні засідання з молитви "Отче наш"

Публикации