Мусульмани України зберуться на всеукраїнський з’їзд мусульманських громад

03.01.2019 14:32 12

Мусульмани України зберуться на всеукраїнський з’їзд  мусульманських громад

Духовне управління мусульман України «Умма» та Духовне управління мусульман Криму оприлюднили спільне звернення про те, що з метою більшої консолідації мусульман на тлі великого запиту на консолідацію всього українського суспільства мусульманські духовні управління, зокрема Духовне управління мусульман Криму, Духовне управління мусульман України «Умма», незалежні громади та інші мусульманські організації України, ініціюють проведення в першій половині 2019 року Всеукраїнського з’їзду мусульманських громад. До участі у цьому заході будуть запрошені всі мусульманські громади та організації України, повідомляє "Релігія в Україні".

В найкоротші терміни буде створена відповідна робоча група для організації з’їзду . До її складу запросять представників усіх мусульманських організацій України.

«Саме такий Всеукраїнський з’їзд, що покликаний залучити до внутрішньоконфесійного діалогу всіх мусульман України, включаючи мусульман тимчасово окупованих Російською Федерацією Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, а також окремих районів Донецької та Луганської областей, дозволить на гідному рівні презентувати думки, бажання та спільну позицію мусульманських громад та організацій нашої країни», — підкреслюють організатори заходу.
Ініціатори звернення впевнені, що широкий внутрішньоконфесійний діалог між мусульманськими організаціями України сприятиме зміцненню миру, взаємної поваги, толерантності та захисту національних інтересів країни, а також дозволить долучитися українським мусульманам повноцінно брати участь у побудові сучасного громадянського суспільства.
Нагадаємо, що Духовне управління мусульман України є членом Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО), де-факто представляючи усіх мусульман країни. Інші впливові духовні управління мусульман України — ДУМУ «Умма» та ДУМ Криму — не погоджуються з цим, також намагаючись бути представленими в авторитетних релігійних об'єднаннях країни. Проте ВРЦіРО, будучи недержавним об'єднанням, відмовляє їм у членстві.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/islam/74148/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить библию в современном украинском переводе Адвентисты доставили в зону АТО более 12 тысяч литров питьевой воды Бездепозиты и онлайн казино с украинской пропиской рекламирует портал Playmaxima Игровые аппараты Вулкан 777 Большой выбор омега и рыбьего жира по выгодной цене

Публикации