Мусульмани та християни разом облаштували територію Харківського військового шпиталю

31.05.2018 19:28 0

Мусульмани та християни разом облаштували територію Харківського військового шпиталю

Як прокоментував один з організаторів акції Павло Довженок, «у християн в Євангелії є вислів „Віра без діла — мертва“; у мусульман у Корані — „Будь-яка добра справа — милостиня“. Ми з вами можемо цілодобово критикувати, звинувачувати всіх у бездіяльності, але не себе! Україна — наш спільний дім, дім для всіх, хто в ньому живе та не шкодить. Бажання допомогти тим, хто цього потребує, має об’єднувати нас — різних за вірою! Кожна справа там, нагорі, карбується».
Жінки-мусульманки разом з пацієнтами відділення розчистили та облаштували клумбу, посадили дерева, кущі, перекопали землю. У цей час чоловіки займалися справами, що потребували більшої фізичної сили: кронували старі дерева, прибрали та вивезли всі зрізані гілки, а потім перенесли дошки й балки для ремонту частини відділення.
Харківський військовий госпіталь разом з дніпровським — найближче до передової АТО. Саме в ці медичні заклади в першу чергу доправляють важко поранених з фронту, і саме за останні 4 роки інфраструктура Харківського госпіталю почала поволі відновлюватися після багатьох років занепаду.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Советы кофеманов: как правильно выбирать напиток Дізнайтесь від компанії «Space Site», чому вам не обійтись без власного сайту — 4 вагомих аргумента Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области Фотообои в спальню на любой вкус Эффективное лечение наркомании в Харькове

Публикации