Мусульмани на Хрещатику запрошували перехожих до діалогу

10.08.2018 19:24 0

Мусульмани на Хрещатику запрошували перехожих до діалогу

Людей, яких зацікавив напис і які вступили у розмову, було чимало. "Звучали різні запитання — іноді вони свідчили про те, що упередження про іслам і мусульман все ще живі, що перекручена інформація про релігію Пророка глибоко пустила коріння у свідомість багатьох співвітчизників. Але той факт, що люди хочуть дізнатися про віровчення та його послідовників «з перших рук», вселяє надію: міжрелігійний, міжкультурний, міжетнічний діалог можливий!", - говорться на сайті "Іслам в Україні".
Учасники акції є членами громадських організацій, що входять до Всеукраїнської асоціації «Альраід», хоча плакаті був позначений хештег американської громадської мусульманської організації Mercy for Manking (MFM, «Милість для людства»). Ситуацію роз’яснив завідувач відділу ознайомлення з культурою та історією ісламу ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід» Тарик Сархан, що також брав участь в акції:
— Шейх Амр ель-Самні (дуже відомий імам, який проводить потужну просвітницьку діяльність в Америці), який нещодавно приїжджав (27 липня 2018 р.) до нас у гості, ознайомив нас із діяльністю своєї Всесвітньої організації Mercy for Manking. Вона почала працювати в 2011 році і сьогодні має філії не тільки в різних штатах США, а й в Латинській Америці, в країнах Європи та Африки. Нині ж він має намір відкрити свою філію тут, в Україні. Милість (або милосердя) для всіх світів — саме так в Корані Всевишній називає пророка Мухаммада, таке ім’я носить й організація цього шейха. Головний її девіз: ділись прекрасним посланням ісламу з іншими. У нас з ним був укладений культурний договір про те, що ми проводитимемо такі акції спільно з ними або самі, але від їх імені.
— Наші акції проводяться абсолютно мирним і ненав’язливим способом. Ми, ні до кого не пристаючи, нікого не «дістаючи», просто даємо людям цю можливість — поставити запитання і почути відповідь, — сказав Тарик Сархан.
Ці акції проводитимуться в Києві щонеділі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление пакетов и печать логотипов на заказ Близкий к РПЦ телеканал «Царьград» начал кампанию в поддержку создания «Малороссии» Удочка. Купить фидерное удилище, цена на Трофее Белоснежная улыбка – залог успеха Настоящее масло тмина по выгодной цене

Публикации