Мусульмани відзначають Тиждень Мауліду

22.11.2018 6:00 6

Мусульмани відзначають Тиждень Мауліду

20 листопада, мусульманський світ почав відзначати Тиждень Мауліду - дня народження Пророка Мухаммада. Про це повідомляє Islam-Today.

У деяких мусульманських країнах дні з 20 по 25 листопада також називають Тижнем єднання, які покликаної зблизити і об'єднати мусульман. Оскільки точна дата народження Пророка Мухаммада недоречна, Маулід приурочений до дати його смерті, яка в ісламі розглядається як народження для вічного життя.

Життя Пророка Мухаммада - приклад для кожного мусульманина. Тому кожен, хто вважає себе мусульманином, повинен добре знати життєпис Пророка.

Маулід ан-Набі відзначають скромно, але з благочестям і натхненням. Вважається, що той будинок, де в ці дні читають молитви про Пророка, очищається і освячується. Крім того, мусульманські громади влаштовують поетичні зустрічі, конкурси та концерти.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/73603/

Следующая новость
Предыдущая новость

Свадебные платья от лучших мировых дизайнеров в салоне Гранд ажур Эффективная реклама на улицах УАПЦ продала монастир за 382 тисячі гривень На Тернопільщині біля храму УГКЦ вивісили списки, хто скільки не здав на ремонт Курсовые и дипломные работы для студентов

Публикации