Мусульмани відзначають Мірадж - ніч вознесіння пророка Мухаммеда

02.04.2019 14:29 6

Мусульмани відзначають Мірадж - ніч вознесіння пророка Мухаммеда

Мусульманський світ у ніч з 2 на 3 квітня відзначає свято Мірадж - подорож пророка Мухаммеда з Мекки в Єрусалим і його вознесіння на небеса. У цей день після обов'язкового нічного намазу (молитви) прийнято здійснювати спеціальний намаз у честь цієї події.

Згідно з переказами, в одну з ночей до пророка Мухаммеда з'явився архангел Джабраїл (Гавриїл). Вони разом сіли верхи на білу тварину на ім'я Бурак (його зображують у вигляді коня) і з мекканскої мечеті були перенесені в Хеврон і Віфлеєм, а потім в Єрусалим.

Там пророк Мухаммед зустрівся з древніми пророками - Ісой (Ісусом), Мусою (Мойсеєм) і Ібрагімом (Авраамом). Після цього він піднявся з Храмової гори на небеса до престолу Аллаха.

Сьогодні на місці, звідки пророк вознісся на небеса, збудована Масджид Куббат ас-Сахра, або "Мечеть Купола над Скелею".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/islam/75285/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава УГКЦ у Краматорську: «Парафії УГКЦ Східної України є дорогоцінними перлинами в короні Вселенської Церкви» Онлайн-еженедельник для всех, кто ищет работу Международные эксперты высоко оценили финансовую разведку Украины, - Игорь Черкасский Дізнайтесь від компанії «Space Site», чому вам не обійтись без власного сайту — 4 вагомих аргумента Аудиосказки для вашего малыша

Публикации