“Мурка” у трапезній храму для архиєпископа РПЦ

04.04.2018 15:57 9

“Мурка” у трапезній храму для архиєпископа РПЦ

Архиєпископу Тираспольському і Дубосарському Молдавської митрополії РПЦ Савві під час церковного застілля у великій трапезній московського храму заспівав “Мурку” його особистий секретар архимандрит Венедикт (Цирков). Про це написав диякон Андрій Кураєв, передає "Релігійна правда".

Виконавець “Мурки – архимандрит Венедикт (Цирков)

“Глава застілля – архиєпископ Савва. Великий любитель юних суворовців, вигнаний за це Алексієм і повернутий і нагороджений Кирилом”, – повідомив Кураєв, додавши відео.

“Але служить Цирков у Москві. У храмі Троєручиця на Каширському шосе. Це годівниця для Савви – його “подвір’я”, – коментує диякон. – І дія відбувається аж ніяк не в Молдові, а саме у “великий трапезній” цього московського храму. Це патріарше подвір’я!”

Велика трапезна храму на честь ікони Божої Матері “Троєручиця”

“Не думаю, що священики або ігуменя, що сидять на краю, воліють чути таке. Але вони не сміють ані вийти, ані осадити вульгарного співуна – владиці ж подобається, – пише Андрій Кураєв. – Але ні, це не “дно”. Дно – це тости за товариша Сталіна, що підносяться на таких же церковних застіллях. Мені доводилося вже це бачити (і голосно протестувати)”.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70706/

Следующая новость
Предыдущая новость

Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Онлайн запись на приём к репродуктологу Увлекательные азартные игры 777 бесплатно Квартирный переезд: «Абрикос» превратит проблему в праздник Заморожені овочі та фрукти - кладязь вітамінів під час Великоднього посту

Публикации