Мощі Папи Климентія І, знайдені на смітнику, спочинуть у Вестмінстерські католицькій катедрі

21.06.2018 17:20 12

Мощі Папи Климентія І, знайдені на смітнику, спочинуть у Вестмінстерські католицькій катедрі

Мощі святого мученика Папи Климентія І, які робітники сміттєпереробної фірми Envirowest з Лондона знайшли у смітті, спочинуть у храміі Пресвятої Крові – католицькій Вестмінстерській катедрі, повідомляє Католицький оглядач з посиланням на Catholic Herald.

Коли Envirowest оголосила про знахідку і звернулась з проханням знайти відповідне місце для подальшого зберігання мощей, Софі Андреа – віце-президент Комісії з питань сакральної спадщини Конференції католицьких єпископів Англії та Валії – звернулась з прохання до Envirowest передати ці мощі Католицькій Церкві.

Церква запропонувала покласти мощі у катедрі Пресвятої Крові у Вестмінстері.

З цим погодився також і попередній власник мощей, який побажав залишитись анонімним. Він повідомив, що мощі викрали з його автомобіля під час пограбування.

За твердженням істориків, святого Климентія вбив приблизно 100 року нашої ери римський імператор Траян. Святого прив'язали до якоря і кинули у море біля берегів Криму. Його доля зробила покровителем мореплавців.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/71555/

Следующая новость
Предыдущая новость

Дізнайтесь від компанії «Space Site», чому вам не обійтись без власного сайту — 4 вагомих аргумента Как купить кондиционер и не ошибиться с выбором Типы независимого аудита Табак высокого качества для кальяна от надежного производителя Фурнитура для стеклянных дверей и душевых кабин

Публикации