Московський православний храм дав притулок мирним протестувальникам, яких переслідувала поліція

28.07.2019 23:19 0

Московський православний храм дав притулок мирним протестувальникам, яких переслідувала поліція

Офіційний сайт московського храму святих Косьми і Даміана РПЦ розмістив таке фото в рубриці "Сьогодні в храмі".

Він став першим (і єдиним поки) храмом Москви, який надав притулок мирним людям, яких била і переслідувала поліція за те, що вони вийшли висловити свій протест проти "свавілля" влади, яка не реєструє народних кандидатів на виборах у Мосміськдуму. ОМОН оточив храм, щоб не пускати в нього людей, повідомляє "Портал-Credo.Ru".

Нагадаємо, 27 липня у центрі Москви проходила масова акція протесту. Людей, які вийшли на вулиці жорстко затримували співробітники поліції і Росгвардіі: вони заблокували доступ до мерії, біля будівлі якої хотіли зібратися протестувальники. Після того як Тверська вулиця була взята силовиками під контроль, учасники акції розійшлися по центру Москви Хтось сховався у церквіі Косьми і Даміана. Місцеві священнослужителі пустили людей в храм і помолилися разом з ними за мир.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/76651/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выгодные тарифы на поставки интернета в Киеве Анонимная помощь от зависимостей Шаринг на территории Украины, России и Европы Твердотельные накопители SSD: что стоит знать Оригинальные памятники в Запорожье: как подобрать дизайн надгробья для умершего близкого

Публикации