Московський Патріархат сьогодні пікетуватиме СБУ у Рівному

05.08.2019 21:00 0

Московський Патріархат сьогодні пікетуватиме СБУ у Рівному

У Рівному 5 серпня в обласному управлінні СБУ чекають священика Московського Патріархату отця Віктора Земляного.

УПЦ МП тим часом збирає через це мітинг біля стін обласного управління СБУ, що на вулиці Відінській. Про це повідомляє Рівне Вечірнє.

Нагадаємо, що священику з Острога Віктору Земляному вже вручали підозру за двома статтями — 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) та 300 (ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію).

Майже чотири роки Віктор Земляний очолює відділ з врегулювання релігійних конфліктів при Рівненській єпархії УПЦ МП. І робить це доволі успішно. Основним завданням відділу було стримування релігійних громад, які мають намір відмовитися від УПЦ МП і перейти до Київського Патріархату, а потім до Православної церкви України.

За інформацією Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП, працівники СБУ хочуть оголосити священику Земляному повідомлення про зміну підозри.

Тепер клірика Рівненської єпархії УПЦ звинувачуватимуть за статтею 161 Кримінального кодексу України «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії». Ця стаття передбачає позбавлення волі від 2 до 5 років.

Термін Кримінального провадження відкритого понад два роки тому стосовно священнослужителя МП закінчується 15 серпня 2019 року. Як зазначає Інформаційно-просвітницький відділ, аби уникнути передачі справи у Генеральну прокуратуру, СБУ намагається вручити підозру і розпочати розгляд провадження щодо протоєрея Віктора Земляного у суді.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/76741/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» Оптимальный вариант доставки из Китая- железнодорожные перевозки Єпископ УПЦ КП відвідав відділ прикордонної служби на кордоні з Білоруссю Экскурсии из Москвы по разным городам России Профессиональный татуаж в Краснодаре

Публикации