Московський Патріархат до виборів готує нові провокації, - експерти

28.12.2018 14:31 0

Московський Патріархат до виборів готує нові провокації, - експерти

У Московському Патріархаті до президентських і парламентських виборів намагатимуться вчиняти провокації, адже їм потрібно "зберегти обличчя".

Про це розповіли політтехнолог Олексій Голобуцький та регалієзнавець Дмитро Горєвой, передало видання "Вголос". Про це інформує 24 канал.

"Тут усе залежить від самих людей на місцях, де вони захочуть перейти до нової Православної церкви України, там МП буде дуже складно вчиняти провокативні дії й вони практично нічого не зможуть зробити", – сказав експерт.

За його словами, якщо ж громади будуть роз'єднаними, цим скористаються у РПЦ. Вони підбурюватимуть людей до протистояння, а потім це використовуватимуть для "картинки".

Дмитро Горєвой додав, що Московський Патріархат розпалюватиме міжконфесійну ненависть в Україні, а тому потрібно очікувати на заворушення.

Московський Патріархат до виборів готує нові провокації, - експерти

Навіть на виборах вони працюватимуть на проросійські політичні сили. Бо зрештою Московському патріархату начхати на державу Україну: якщо вона зникне, це буде лише їм на руку. А тому будуть протистояння, – наголосив регілієзнавець.

Нагадаємо, після об'єднавчого Собору до ПЦУ вже вирішили перейти понад 20 парафій на чолі зі своїми священиками. В Інтернеті створено онлайн-карту, на якій позначені громади, що перейшли від УПЦ МП до Православної Церкви України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/74097/

Следующая новость
Предыдущая новость

Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc Выгодная химчистка диванов на дому Берите автомобили во временное пользование Фотообои в спальню на любой вкус Для надлежащего уровня обслуживания покупателя необходимо современное оборудование

Публикации