Московський Патріархат в Україні проводить позачерговий Синод, щоб обговорити «виклики»

18.12.2018 4:19 3

Московський Патріархат в Україні проводить позачерговий Синод, щоб обговорити «виклики»

У резиденції Предстоятеля УПЦ МП Митрополита Онуфрія на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври 17грудня проходить позачергове засідання Синоду УПЦ МП. Головує Митрополит Онуфрій.
Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Зазначається, що на засіданні Синоду будуть розглянуті питання, які «пов’язані з викликами, які зараз постають перед Українською православною церквою».
Повідомляється, що постійними членами Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.
Тимчасові члени Синоду: митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/73949/

Следующая новость
Предыдущая новость

Чем онлайн слоты Gaminator покорили сердца многомиллионной аудитории игроков? Юридический перевод документов Газоблоки для строительства Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Купить экономную упаковку кофе «Якобс»

Публикации