Москва готує провокації, якщо українська Церква отримає автокефалію, – Дмитро Тимчук

27.06.2018 10:42 75

Москва готує провокації, якщо українська Церква отримає автокефалію, – Дмитро Тимчук

У разі негативного для Москви рішення щодо Української помісної православної Церкви, Росія готує провокації.

Про це повідомив координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук у Facebоok.

“Вже опрацьовуються питання щодо створення загонів самооборони, які будуть розміщуватися на території церков і монастирів УПЦ (МП), а також груп провокаторів, які будуть діяти з радикально “патріотичних” позицій для здійснення провокацій та нападів на об’єкти і представників УПЦ (МП)”, – написав Дмитро Тимчук.

За його словами, Москва готова здійснити будь-які дії – від залякування до фізичного впливу – на представників православних церков, які готові підтримати цю ініціативу.

“Серед вищого духовенства РПЦ вже поширюється інформація про те, що в разі подальшої підтримки Патріархом всієї Грузії Ілією II процесу надання автокефалії православній Церкви України, “його стан здоров’я може різко погіршитися”. У той же час, главі Сербської Православної Церкви Патріарху Іринею передано $250 тисяч під виглядом “благодійної допомоги”. Також, Сербській Патріархії Москва надасть допомогу в реставрації низки об’єктів”, – зазначає Дмитро Тимчук.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/71627/

Следующая новость
Предыдущая новость

Б/у сервера с запада Диякон УПЦ КП проведе для дітей з особливими потребами концерт «Клавішний Спас» Онлайн-казино PointLoto – лучшие азартные развлечения для геймеров Большой выбор ароматных церковных благовоний Промышленные фильтры обратного осмоса

Публикации