МОН почало розгляд курсу «Основи сімʼї»

17.11.2019 5:41 0

Міністерство освіти і науки України отримало висновки антидискримінаційної експертизи курсу «Основи сім’ї». Пʼять незалежних експертних висновків наразі вивчає юридичний департамент МОН.

Про це повідомляється на сайті відомства, інформує Thebabel.

Упровадження курсу за вибором «Основи сім’ї» у закладах середньої освіти розпочалось 31 серпня 2019 року.

До міністра Ганни Новосад звернулася група батьків із проханням здійснити антидискримінаційну експертизу курсу або надати висновок, що така експертиза здійснювалась перед затвердженням і впровадженням курсу. На думку батьків, окремі положення та цитати цього курсу є такими, що суперечать чинному законодавству та Конституції України.

Для експертної оцінки були залучені зовнішні експерти.

«Протягом двох місяців вони незалежно один від одного аналізували на предмет відповідності чинному законодавству та освітній політиці навчальні матеріали курсу «Основи сім’ї» для 10—11 класів авторства А. Й. Буковинського. Після розгляду юристами Міністерства усі матеріали будуть представлені Міністру освіти і науки для прийняття подальших рішень», — йдеться в повідомленні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77811/

Следующая новость
Предыдущая новость

Курсовые и дипломные работы для студентов В Славянске готовится 10-я школа миссионеров-прифронтовиков Как найти работу моряку? Получение американской визы для украинцев быстро и безопасно Треккинг в Непале: что это и где заказать

Публикации