Монахи УПЦ (МП) переховували в Кременці відому терористку з “Новоросії”

13.09.2017 19:50 12

Монахи УПЦ (МП) переховували в Кременці відому терористку з “Новоросії”

Історію свого проживання на Тернопільщині розповіла російським ЗМІ Маргарита Зайдлер, котра зараз входить до “ополчення” т. зв. «Новоросії».

За словами “ополченки” , на Тернопільщину вона приїхала за запрошенням одного з монахів Почаївської Лаври, та проживала в місті Кременець в Богоявленському жіночому монастирі УПЦ (МП) аж шість років. Згодом, на початку 2014 року, Маргарита Зайдлер переїхала в Крим, де разом з головним терористом «Новоросії» Ігорем Гіркіним допомагала російським військовим в окупації Кримського півострова.

За сприяння все того ж Гіркіна, «монашка» УПЦ(МП) з Тернопільщини вступила в ряди терористичного ополчення «Новоросії», в складі якого воює проти української армії і сьогодні, , пише ЗЗ. Воює Маргарита Зайдлер проти України і в медіа-просторі, працюючи у т. зв. інформаційно-пропагандистській службі «ДНР».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/68238/

Следующая новость
Предыдущая новость

Модули Opencart Плагины Шаблоны для вашего сайта Блюда грузинской кухни с доставкой на дом в Харькове Только наша тонировка авто в Киеве позволит вам кардинально изменить внешний вид вашего автомобиля На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков "Пурпурові вітрила" короткий зміст

Публикации